uue meedia mõju traditsioonilisele Uueks meediaks peetakse arvutite abil levivat informantsiooni, nagu nt. Arvutimängud, veebifoorumid, Facebook, Twitter, jne. Ka uus meedia jaotatakse omakorda veel kaheks, nimelt on olemas passiivne, milleks on siis alati olemasolev ja mitte muutuv informatsioon, nagu erinevad andmebaasid ja arhiivid. Teiseks liigiks on "elus" informatsioon, milleks on erinevad blogid ja foorumid, kus inimesed saavad jagada erinevaid arvamusi ja teadmisi. Kogu uue meedia juures on väga palju häid külgi, näiteks saab informatsioonile ligi igast maailma otsast, infot saab kätte kiiresti, ei pea ootama, kuni stuudios saade valmib või ajaleht trükist tuleb, suuresti on veebis liikuv informatsioon tasuta ja saab kursis olla terve maailma asjadega. Suurimaks positiivseks küljeks minu jaoks uuel meedial on kättesaadavus, nimelt enne uue meedia tekkimist oli sulasel või talupojal või ka lihtinimesel keeruline olla kursis uudistega, kuna uudisekanaleid oli vähe ja t...
Kommentaarid
Postita kommentaar